Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział we wczorajszej konferencji „Badania nad PJM i g/Głuchotą 3”. Referaty, pytania i dyskusje na pewno na długo zostaną w naszej pamięci i będą inspiracją do dalszych działań. Bardzo cieszy wsparcie dla badań nad komunikacją migową, a także dla dydaktyki PJM, które zadeklarowali Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak oraz Dziekan Wydziału Polonistyki prof. dr hab. Zbigniew Greń. Za zaangażowanie dziękujemy też partnerom społecznym: Krajowej Izbie Radców Prawnych (którą reprezentował Włodzimierz Chróścik, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych) oraz Instytutowi Spraw Głuchych (w którego imieniu wystąpiła jego Prezeska – Małgorzata Talipska).