Czwarta edycja konferencji „Badania nad polskim językiem migowym i g/Głuchotą” okazała się – jak zwykle już – wielkim sukcesem całego środowiska zainteresowanego PJM. 17 kwietnia na UW przybyło aż 160 osób reprezentujących następujące 32 instytucje i organizacje: Uniwersytet Warszawski, Olsztyńskie Stowarzyszenie Głuchych, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Polski Związek Głuchych, Centrum Polskiego Języka Migowego, Fundacja Świat w Dłoniach, Rada Głuchych, OSW Poznań, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie, Fundacja Akademia Młodych Głuchych, Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych UJ, Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych UŁ, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych Łucka, Fundacja Kultury bez Barier, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Instytut Głuchoniemych, CODA Polska, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Fundacja Echo, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński, Stowarzyszenie Polski Instytut Praw Głuchych, Akademia Górniczo-Hutnicza, Urząd Komunikacji Elektronicznej, PracaBezBarier.eu, Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie, Centrum Edukacyjne Migaj Naturalnie, Fundacja Grupa MIGAWKI, SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, Polska Rada Języka Migowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom!