10 lipca 2018 r. – "Ikoniczność w gramatyce i leksyce polskiego języka migowego (PJM)"

Informujemy, że na stronie internetowej PLM UW jest już dostępna elektroniczna wersja pierwszego tomu serii wydawniczej "Lingwistyka Migowa w Polsce", zatytułowanego "Ikoniczność w gramatyce i leksyce polskiego języka migowego (PJM)". Zachęcamy do pobierania i lektury. Publikacja jest dostępna na licencji Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License (CC BY-SA 4.0). Plik w formacie PDF jest elektroniczną wersją książki papierowej, którą można nabyć za pośrednictwem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kolejne tomy serii będziemy udostępniać w wersji elektronicznej w najbliższych miesiącach.