4 maja 2018 r. – rejestracja na V edycję studiów podyplomowych "Polski Język Migowy"

Pracownia Lingwistyki Migowej serdecznie zaprasza na kolejną, V edycję studiów podyplomowych "Polski Język Migowy" prowadzonych na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Rejestracja na studia otwarta będzie od najbliższego poniedziałku (7 maja). Wszystkie niezbędne informacje o potrzebnych dokumentach i sposobie rejestracji znajdą Państwo tutaj.
Studia podyplomowe "Polski Język Migowy" skierowane są do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich różnych kierunków, którzy posługują się polskim językiem migowym (PJM) lub systemem językowo-migowym (SJM). Ich celem jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania zawodu lektora lub tłumacza języka migowego, rozszerzanie wiedzy na temat słownictwa i gramatyki PJM oraz rozwijanie umiejętności praktycznych w zakresie komunikacji niesłyszących.